varlık fidancılık

Bandırma Şehir | Bandırma'dan Haberiniz Olsun
Limak Enerji
» 
19/26 EKİM ARASI GÖK CİSİMLERİNİN OLASI ETKİLERİ
a aa
Tarih : 20 Ekim 2018 14:18
19/26 EKİM ARASI GÖK CİSİMLERİNİN OLASI ETKİLERİ

Merhaba astroloji dostları, güne Ay Kova burcunda ve Güneş’e trine (üçgen) açılıyken başlıyoruz. Hava elementi burçlarında (Kova/Terazi) yerleşimde olan bu iki ışık (Güneş/Ay), günün daha sakin geçmesinde bizlere destek görünüyorlar. Ancak Ay’ın Akrep burcunda olan Jüpiter ile kare (square) açısı, duyguların abartılmasına, derin uyumu, farklı duygularla yaşama isteğine bizleri götürebilir. Türkiye saatlerine göre 23:21 civarı Ay, Balık burcuna geçecek ve Pazartesi saat: 09. 58’de Koç burcu seyahatine kadar Balık burcunda kalacaktır. Balık burcu seyrince uyumsuz hiçbir açısı olmayacak olan Ay, ilk açısını Satürn ile yapacağı için, duygularda kendimizi engellenmiş, sınırlanmaların gerekliliğini öğrenmek durumunda hissetmiş olabileceğiz. Devam eden süreç daha rahat, derin, duygularımızı ve düşündüklerimizi akışta sunabileceğiniz bir zamanı işaret ediyor. Tatil ve dinlenmek için gayet münasip zamanlar diyebiliriz. Ay’ın Koç burcuna geçtiği Pazartesi gününden, Çarşamba günü 17:33’e kadar yoğun ve stresli bir tempo ile işlerimizi sistematize etmemiz gerekebilir. Bu süreçte yapacağımız çalışmalar zorlayıcı olsa da, verimli çalışana ödül olarak dönüş yapacaktır. 23 Ekim saat: 14.20’de ise Güneş, Terazi burcu seyrini tamamlamış olup, Akrep burcunda bir aylık etkileriyle, geçişine başlayacaktır.  24 Ekim Çarşamba günü akşam saatlerinde, Boğa burcunda hareket edecek olan Ay, saat:19:45 civarı Dolunay fazında olacak. Güneş ve Ay arasında Akrep/Boğa aksında meydana gelecek olan Dolunay, yine bu burçların ilk derecelerinde oluştuğu için, daha önce yaşanmış bir takım olayların açığa çıkması ile sanki yeni yaşanmışçasına tepkisel durumlara sebep olabilir. Dolunay ve Yeniay’ların etkileri takribi iki gün öncesinden başlayıp,  iki gün sonrasına kadar devam edebilir. Doğum haritalarının etkilerine göre reaksiyonlar kişilerde farklılık gösterebilir. Bu Dolunay Uranyen bir Dolunay. Önümüzdeki bir haftada burçları neler bekliyor? Her hafta tekrarladığım gibi yorumları, Güneş ve Yükselen burçlarınıza göre okumalısınız.

KOÇ BURCU: Hafta sonunu daha rahat ve keyifle geçirebilirsiniz. Hafta başlangıcı aktif bir tempo sizi bekliyor. Aile ve iş hayatında sorunlar yaşama olasılığına dikkat etmelisiniz. Maddi yatırımlar ve ameliyat için doğru zamanlar değil, önceden yapılmış sözleşmeleri de gözden geçirmelisiniz.

BOĞA BURCU: Cuma günü kalan işlerinizi tamamlayıp, hafta sonunu arkadaşlarınızla birlikte, doğada huzurlu bir tatille şenlendirebilirsiniz. Pazartesi itibarıyla içinizde yaşayacağınız gerilimle etrafınızı da gerebileceğinizi unutmayın. İş, eş ve ortaklıklarda sorunlara dikkat etmelisiniz. Geçmiş geçmişte kaldı.

İKİZLER BURCU: Cuma gününden başlayabilecek iş veya aile seyahati planlayabilirsiniz. Bir yandan gayet güzel geçen bu süreçte, kendinizi aşırı duygusallığa kaptırmanız sonucunda sağlık sorunları yaşama olasılığınız yüksek. Sağlıklı beslenmek faydanıza, ama arada zevkinize de hitap etmelisiniz.

YENGEÇ BURCU: Derin derin düşündüğünüz, parasal düzenlemeler yapmak zorunda kaldığınız bir dönemde olsanız da, arada gezip eğlenmek sizin de hakkınız. Keyifli bir seminer, eğitici seyahat için startı vermelisiniz. Gittiğiniz yerde iş ve aşk birlikte akabilir. Belki de bir partide öne çıkacaksınız.

ASLAN BURCU: Evinizi değiştirecekseniz hafta sonu sizin için gayet uygun. Sonraki günler iş ve eğitim alanlarında gezmek ve yoğun bir tempo sizleri bekliyor olabilir. Yeni bir iş başlangıcını bu safhada henüz yapmamanız faydanıza olacaktır. Yine de yeni fikirlerinizi, ilerisi için bir kenara not etmelisiniz.

BAŞAK BURCU: Eş, iş, ortaklıklarda güzel ve faydalı zamanlar hafta sonu mümkün. Ödemeleriniz için planlar yapmalı, sistemleşmelisiniz. Hafta içi eğitimle ilgili sorunlar gündeminizi işgal edebilir. Mükemmelliğinizle öne çıkma arzunuzu dengelemenin yollarını bulmanız, sağlığınız adına önemli.

TERAZİ BURCU: İş, sağlık ve maddi konularda şanslı zamanlardasınız. Ameliyat söz konusuysa ve mecburiyet yoksa ertelemelisiniz. Önceki iş ve para gibi girişimlerin sonucunu alabileceğiniz evrelerdesiniz. Ev, eş, ortaklıklarda yaşanan sorunları kararınızı netleştirip, sistemleşip çözmelisiniz.

AKREP BURCU: Sizler için hafta sonu tatil kaçamağı farklı sürprizler getirebilir. Şimdilik ortaklıklardan uzak durmalısınız. Sağlık sorunları sebebiyle yorucu temponuzu dengelemeniz gerekiyor. İlişkilerinizi yeniden gözden geçirebilirsiniz. Acele kararlar, gereksiz gerilimleri beraberinde getirecektir.

YAY BURCU: Biraz kendinize çekilip, içinizdeki hazineyi keşfetmek için uygun dönemlerdesiniz. İçinizdeki sanatçı muhteşem tasarımlar vaat ediyor. Hayatınıza farklı bilgiler için yer açınız. Şifacı yönleriniz tetiklenebilir. Oldukça ilginç ve değişik rüyalarınız olabilir.

OĞLAK BURCU: Maddi olarak sıkışmışlığınızı çözmelisiniz. Bireysel hayatınız, eviniz, aileniz ve iş hayatınızda dengeleri korumak, adımlar atmak sizler için ilk planda olmalıdır. İlişkilerinizi düzeltmeniz, sağlığınız için de gereklidir. Grup ve topluluklarda yer almanız faydanıza olacaktır.

KOVA BURCU: Geçmiş ve gelecek hesaplamasını bırakmalı, ilişkileriniz ve hayatınız adına net kararlar almalısınız. İş, kariyer, maddi ve değerler alanında güzel gelişmeler yaşayabileceğiniz bu evreleri değerlendirmelisiniz. Sağlığınıza özellikle kronik sorunlar varsa dikkat etmeniz faydanıza olacaktır.

BALIK BURCU: Maddi yatırımlar için uygun zamanlarda değilsiniz. Seyahat ve eğitimlerde şansınız devam ediyor. Şifacılık, astroloji, gizli ilimler gibi farklı alanlarda eğitimler faydanıza olacaktır. Uykularınızı düzenlemeli, hayatınızda sistemli zamanlar belirlemelisiniz.

YONCA BAZ (#ASTROYONCA)

astroyonca@gmail.com

Etiketler :

DİĞER AKTÜEL HABERLERİ

  • CİLDİNİZİ İÇTEN BESLEYİN

   CİLDİNİZİ İÇTEN BESLEYİN

   Kış mevsimiyle beraber rüzgar, soğuk cildimize etkilerini göstermeye başladı. Cildimizdeki kurumaları önlemek ya da yaşlılık çizgilerini geciktirmek için kremler, serumlar alındı, kullanılmaya başlandı bile....

  • KOBİ’LER KIŞI GEÇİRİR AMA YEDİKLERİ AYAZI ASLA UNUTMAZLAR !

   KOBİ’LER KIŞI GEÇİRİR AMA YEDİKLERİ AY...

   KOBİ’lerin sorunları git gide büyüyor. Büyük işletmelerin sorunlarına detaylı girmeden “Büyük Dağın Büyük Dumanı Olur” atasözüyle özetleyebiliriz. KOBİ’lerin resmi raporlara ve araştırmalara hiç girmeyen...

  • HASTALIKLARDAN KORUNMAK İÇİN NE YAPMALIYIZ?

   HASTALIKLARDAN KORUNMAK İÇİN NE YAPMAL...

   Havalar soğuk ve kış geldi çattı. Soğuk algınlığı, bronşit, grip ve birçok hastalık kapıya dayandı. Peki hastalıklardan korunmak için neler yapmalıyız? Sadece yeterli ve dengeli beslenin, spor yapmaktan...

  • DUYDUK DUYMADIK DEMEYİN! 2019, HİBE VE DESTEKLERLE GELDİ!

   DUYDUK DUYMADIK DEMEYİN! 2019, HİBE VE...

   2019 yılının başlamasıyla yeni hibe programları yayınlanmaya başladı. Hibe ve destek veren bir çok ulusal ve uluslararası kurumlar yılda bir veya iki kez hibe programı çağrısı yayınlamaktadır. 2019 yılının...

  • BANVİT BASKETBOL KULÜBÜ

   BANVİT BASKETBOL KULÜBÜ

   Yaş olarak bizden küçükler ya da basketbol ile ilgilenmeyenler hatırlamazlar. Çok seneler önce spor şimdiki gibi dibe vurmadan Bandırma’da basketbol ligi vardı. Özellikle Sunullah ve Çelikspor rekabeti müthiş...

Bu habere hiç yorum yapılmamış.

EN ÇOK OKUNANLAR

GÜNÜN HABERLERİ